środa, 17 lipca 2013

Najtrudniej zacząć

Witajcie,
pomysł prowadzenia bloga kulinarnego chodził mi już od dłuższego czasu po głowie, ale jakoś zawsze odkładałam to na dalszy plan. Jak wiadomo najtrudniej jest zacząć.
Pewnego dnia postanowiłam jednak zmienić swoje życie. Chciałam schudnąć, ale nie stosując głodówek i innych rozwiązań rujnujących zdrowie. Już raz to zrobiłam. Efektem była utrata 20 kilogramów, a potem przybranie tylu samo. Dlatego tym razem stwierdziłam, że zrobię to mądrze.
Od około trzech miesięcy staram się zdrowo odżywiać oraz dużo ćwiczyć. Nie zniechęcam się małymi niepowodzeniami i pozwalam sobie na odstępstwa od diety. Według mnie to jest właśnie recepta na szczęście. Choć nie chudnę w tak szybkim tempie jak ostatnio to mam o wiele więcej energii i jestem pewna, że tym razem nie jest to tylko krótkotrwała zmiana aby osiągnąć cel, a recepta na resztę życia.
Dlatego właśnie zdecydowałam się założyć bloga, jednak razem ze zmianami jakie przeprowadziłam w swoim życiu zmieniła się również jego koncepcja. Nie będzie on poświęcony tylko gotowaniu, choć zapewne będzie ono znaczną jego częścią, chciałabym jednak zamieszczać tu recenzje ćwiczeń, które wypróbowałam i wypróbuję i dzielić się wiedzą jaką posiadam na temat zdrowego odżywiania. 
Postaram się aby wpisy pojawiały się regularnie i były ilustrowane zdjęciami mojego autorstwa, przynajmniej te kulinarne. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz